جستجوي مطالب
Google
transmissiondistribution.sabablog.com
بررسی چگونگی تشکیل هولوگرام

چگونگی تشکیل هولوگرام 


معمولا از دستگاه های لیزر برای ساخت هولوگرام  استفاده می شود . لیزر را به شی تکیه می دهیم و نور به کمک اسکنر به ثبت می رسد . اسکنر های استاندارد معمولا به این شیوه عمل می کنند . به دین گونه که به طول شی از قسمت پایین نور تابیده می شود و سپس داده ها اسکن شده و نور منعکس شده توسط لیزر جذب می شود . 


ساخت کاغذ آ چهار با اسکنر استاندارد 


اسکنرهای استاندارد ممکن است کمی کسل کننده باشند چرا که در کنار پرینترتان گرد و غبار جمع میکنند.امروزه آن ها به ندرت استفاده میشوند چرا که هرکس در موبایلش یک دوربین دیجیتالی مورد قبول دارد و اکثر محل های کاری امضاهایی پی.دی.اف به جای امضاهای دستی دارند.بجای اینکه بگذارید تا اسکنر بنشیند و ارزش روبه کاهش خود را بزور نگه دارد گروهی از مهندسان ژاپنی آن ها را به یک دوربین هولوگرافیک گیگاپیکسلی تبدیل کرده اند.


امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 18 نفر مجموع امتياز : 54


برچسب : هولوگرام - ساخت هولوگرام - طراحی هولوگرام - سفارش هولوگرام - قیمت هولوگرام, ,
تعداد بازديد : 15

تاريخ : جمعه 22 دی 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

نقش هولوگرام در صفحه نمایشگر ها

صفحه نمایشگر های مجهز بههولوگرام

برای اولین بار شرکت سامسونگ از تکنولوژی هولوگرام در صفحه نمایش های خود استفاده کرده است . این تکنولوژی برای نمایش های پیشرفته صورت پذیرفته است و شرکت هنوز تصمیمی به معرفی این تکنولوژی ندارد .  شرکت سامسونگ در صدد ارسال تکنولوژی هولوگرام به صفحه نمایش های ارتقا یافته قبل از پرده برداری از ابزار موبایلی است .تصاویر هولوگرامی از طریق پوشش هایی که به داده های کمتری نسبت به تصاویر نشان داده شده در هوا بدون نیاز به صفحه نمایشگرهای پیشرفته نمایش داده می شوند .

 

رقابت سامسونگ و ال جی در استفاده ار تکنولوژیهولوگرام

رقیب شرکت سامسونگ ال جی نیز تکنولوژی هولوگرام را گسترش داد گرچه این شرکت علاقه ی کمی نسبت به آینده ی این تکنولوژی نشان می دهد .

شرکت ال جی به یک پروژه ی تکنولوژی هولوگرامی که نمایش های هولوگرافی دیجیتال نامیده می شد به مدیریت آموزشگاه تحقیقاتی مخابره از راه دور و الکترونیک تحت دولت کره پیوست .

این نمایش های رومیزی از سپتامبر سال 2013 آغاز شد و با هدف نمایش هولوگرام های 4.5اینچی رنگی دیجیتال که در زاویه ی 360 درجه ی میز مشاهده می شود ؛به کار خود ادامه داد .تکنولوژی هولوگرا ارتقا یافته برای نمایش اجزای فرهنگی کوچک در موزه ها و نمایشگاه ها به کار گرفته می شوند .

گسترش تکنولوژی اصیل در اوایل سال 2018و ارسال تبلیغاتی در حوالی سال 2021آغاز شد .این تکنولوژی در نمایشگاه ها و کنفرانس های ویدیویی مورد استفاده قرار می گیرد.

سامسونگ وال جی هر دو گسترش تکنولوژی هولوگرام را اثبات کردند اما از ارائه ی نظریات بعدی خودداری کردند .

بر اساس مرکز تحقیقاتی سئول تجارت جهانی هولوگرام تا سال 2025در حدود 74.3دلارافزایش یافت .تکنولوژی هولوگرام در حیطه های متفاوتی مانند مراقبت های درمانی،ایمنی ،معماری و...مورد استفاده قرار می گیرد.

 


امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 25 نفر مجموع امتياز : 71


برچسب : هولوگرام, هولوگرام سه بعدی, برچسب هولوگرام, انواع هولوگرام, ساخت هولوگرام ]قیمت هولوگرام, طراحی ه, ,
تعداد بازديد : 23

تاريخ : چهارشنبه 13 دی 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

عناوين آخرين مطالب ارسالي
امارگیر سایت